آموزش رایگان گوگل آنالیتیکس

آموزش رایگان گوگل آنالیتیکس

در این سری از دوره های آموزشی "امپریال برند"، قصد داریم ابزار قدرتمند گوگل آنالیتیکس را به صورت کامل به شما عزیزان آموزش دهیم و به شما کمک نماییم در استفاده از ابزار قدرتمند گوگل آنالیتیکس، در جهت رشد و بهینه سازی وب سایت خویش و همچنین مواردی که به وب سایت شما ضربه می زند، به صورت کامل آشنا گردید. در آموزش گوگل آنالیتیکس در "امپریال برند" به صورت کامل تمام موارد و اصولی را که یک دیجیتال مارکتر خوب و صاحب کسب و کار دیجیتالی و اینترنتی برای کارکردن با این ابزار نیاز دارد به شما آموزش خواهیم داد.

آموزش ها به صورت کاملاً ویدئویی و با معرفی کامل ابزار گوگل آنالیتیکس از سطح مبتدی تا حرفه ای و به صورت کاملاً تخصصی و البته در جهت مسئولیت های اجتماعی "امپریال برند" برای ارتقای دانش علاقه مندان و بازاریابان دیجیتال به صورت کاملاً رایگان برای شما تهیه گردیده است.

فقط کافیست در این دوره کاملاً رایگان ثبت نام نمایید و بتوانید دانش کاربردی و روش استفاده درست کارکردن با ابزارهای گوگل آنالیتیکس را بیاموزید و دیگر نیاز به شرکت در هیچ دوره آموزشی دیگری نداشته باشید. متخصصان گروه امپریال برند با آموزش کاملاً کاربردی این تجزیه و تحلیلگر شرکت گوگل این امکان را برای شما ایجاد نموده اند تا بتوانید به تمامی سوال های در روش کار کردن با گوگل آنالیتکس را بیاموزید و به شما اطمینان می دهیم که این دوره مانند سایر دوره های آموزشی امپریال برند در حوزه های بازاریابی دیجیتال و یا دیجیتال مارکتینگ و برندینگ دیجیتال بسیار کاربردی و حاوی نکات آموزشی است که شما تا قبل از این باید مبالغ نسبتاً زیادی را برای دریافت این آموزش ها پرداخت می نمودید.

دوره آموزشی گوگل آنالیتیکس شامل 12 سرفصل است که برای دریافت ویدئوهای آموزشی قسمت چهارم به بعد، به آسانی و از طریق لینک ثبت نام، باید ثبت نام نمایید. پس با خیال راحت با ما همراه باشید تا به یک کارشناس گوگل آنالیتیکس تبدیل گردید.

 
1 1 1 1 1

توضیحات برگزاری دوره
تعداد جلسات عنوان سر فصل دانلود رایگان
جلسه اول گوگل آنالیتیکس چیست؟
جلسه دوم معرفی کاربرد های گوگل آنالیتیکس
جلسه سوم مراحل کار گوگل آنالیتیکس
تعداد جلسات عنوان سر فصل دانلود رایگان
جلسه چهارم ایجاد حساب کاربری در گوگل آنالیتیکس
جلسه پنجم آشنایی با بخش های مختلف گوگل آنالیتیکس
جلسه ششم آشنایی با بخش Audience گوگل آنالیتیکس
جلسه هفتم ادامه آشنایی با بخش Audience گوگل آنالیتیکس
جلسه هشتم آشنایی با قسمت Users Flow گوگل آنالیتیکس
جلسه نهم آشنایی با نحوه تعیین کردن هدف وب سایت در گوگل آنالیتیکس
جلسه دهم آشنایی با بخش Acquisition گوگل آنالیتیکس
جلسه یازدهم ادامه آشنایی با بخش Acquisition گوگل آنالیتیکس
جلسه دوازدهم آشنایی با بخش Behavior گوگل آنالیتیکس

برای مشاهده و دانلود ادامه دوره، به صورت رایگان ثبت نام کنید و وارد شوید