دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ

Mini MBA – Digital Marketing

امروزه همه ما می دانیم راه اندازی کسب و کار دیجیتالی با پیکره هر کسب و کاری آمیخته شده و ازضروریات و ملزومات مورد نیاز هر کسب و کاری است. اما بحث دیگر که بسیار پر اهمیت می باشد، حضور قدرتمند برندها و نام و نشان های تجاری و حتی اشخاص در محیط دیجیتال و اینترنت می باشد.

جایی که فاصله بین انتخاب شدن شما و یا دیگر رقبایتان به اندازه چند کلیک و چند جمله است. امروزه مخاطبان و مشتریان بیش از 60% اطلاعات خود را حتی در حوزه کسب و کارهایی که هنوز سنتی هستند، از فضای اینترنت و به وسیله موتورهای جستجو کسب  می نمایند. اگر یک برند و نام و نشان تجاری بتواند به المانهای صحیح از مخاطبان بازار هدف که به صورت مستقیم بر چگونگی انتخاب و ارضای خواسته های آنها تاثیر گذار است دست یابد، می تواند به منابع ارزشی بسیاری از جمله نرخ تبدیل مخاطبان بازار هدف به مشتریان و وفادارسازی مشتریان و در نتیجه به افزایش درآمدهای حاصل از کار و فعالیت خویش و محبوبیت و مقبولیت خود بیافزاید.

 • حال سوال اینجاست که چگونه می توان به این مهم دست یافت و عوامل اساسی پیروزی در این میدان جنگ و رقابت چیست؟
 • آیا فقط داشتن یک وب سایت زیبا که از المان های بصری خوبی برخوردار است کافی است؟

در جواب می توانم خود شما را مثال بزنم. آیا تنها دلیل خرید از یک برند و یا فروشگاه، ظاهر آن برای شماست و یا اینکه این برند بر اساس کیفیت، زمان خدمت گذاری، خدمات و روش های مشتری مداری و به صورت کلی ارزشی که برای شما در کنار بسیاری از پارامترهای دیگر ایجاد می کند، سبب انتخاب شما می شود؟ در آخر آیا می توان یک لباس زیبا و گران قیمت را بر تن یک مانکن کرد و توقع داشت تبدیل به یک انسان شود؟ جواب شما مشخص است.

 • آیا ویژگی های یک محصول نظیر کیفیت و قیمت و ماندگاری کافی نیست؟
 • واقعا ما به عنوان مشتری به چه چیزی بها می دهیم و حاضریم کیف پول خود را باز نماییم؟

 مسلما فقط به خاطر ویژیگی ها نیست، بلکه به خاطر ارزش هایی است که برای ما و دیگران مهم است. ما حاضریم بهای بیشتری را به کالاهایی پرداخت کنیم که با مصرف آنها از دیدگاه خودمان و دیگران وجه تمایز، بیشتری به دست آوریم. پس در نتیجه توانایی و تبحر در تبیین ارزش های،  شما در شعار برند، محتوایی که از برند ایجاد می شود و تعیین درست کلیدی ترین نقاط اتصال شما با بازار، نقش پر رنگ تری برای موفقیت شما ایجاد خواهد کرد.

پس شما باید بتوانید:

 • المان ها و پارامترهای مهم مصرف کنندگان در بازار هدف خود را به درستی بشناسید و بر اساس شناسایی صحیح کلمات کلیدی و دغدغه های مشتریان حاضر و احتمالی تان پیام ارزشی خود را تولید نمایید.
 • محتوای ارزشی و بازاریابی مناسب بنویسد.
 • استراتژی درست بازاریابی دیجیتالی خود را از میان استراتژی های موجود به دست آورید.
 • برنامه بازاریابی خود را تدوین نمایید.
 • ابزارهایی که شما را در این مسیر یاری می رساند بشناسید و به کار ببندید.
 • اسرار و رموز موفقیت را بشناسید.
 • پارامترهایی که موجب ایجاد مزیت رقابتی در نزد مخاطبانتان می شود را بشناسید و به کار ببندید.
 • روش های دست یابی و سهولت شناسایی شما توسط مخاطبان در موتورهای جستجو را بشناسید و به کار ببندید و بسیاری از عوامل که در این دوره آموزشی برای ایجاد برتری شما به آنها نیاز دارید را بشناسید و آگاه گردید و به روش کاملاً عملیاتی که آموزش می بینید به کار ببندید.


دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند
دوره های آموزشی امپریال برند

بر همین اساس، مشاوران و اساتید امپریال برند، با رزومه ای درخشان و کارآمد،  برای اولین بار دور هم گرد آمده اند تا در دوره ای کارآمد با متدهای منحصر به فرد مواردی را به شما آموزش دهند که شما را قادر خواهد کرد بتوانید پس از یادگیری محتوای آموزشی این دوره آموزشی موارد زیر را به درستی استفاده و به سرانجام برسانید:

 • خواسته های مخاطبان تان را به درستی بشناسید.
 • پیام ارزش تان را تدوین و به شیوا ترین روش ممکنه برای مخاطبان تان ارسال نمایید.
 • برنامه بازاریابی دیجیتالی را بشناسید.
 • کلمات کلیدی و ارزشمند را بشناسید و در صفحه اول جستجو قرار گیرید.
 • بهترین روش محتوا نویسی را بیاموزید و مطالب ارزشمند، متناسب با مخاطبان تان را تولید نمایید.
 • ماندگاری دیگران را در سایت تان اضافه نمایید.
 • روش های تکریم مخاطب و اعتبار سازی را به درستی در کسب و کار دیجیتالی خود استفاده نمایید.
 • دانش اجرایی و عملیاتی خود را به صورت متدهای جدید آموزشی و تئوری ارتقا بخشید.
 • شیوه درست ارتباطی با مخاطبان تان را بشناسید و به واسطه آن از از ابزارهای شبکه های اجتماعی و سیستم های کارآمد دیگر مانند: ایمیل مارکتینگ و تبلیغات به روش منحصر به فرد خویش با آنها ارتباط برقرار نمایید.
 • رموز و اسرا بهینه سازی سایت و سئو ( SEO )  را بشناسید و شبکه ای از عوامل و رموز کار را برای ماندگاری در ذهن مخاطب بیاموزید.

 

برای همین است که این دوره آموزشی به شیوه انحصاری برای کسانی تهیه شده است که می خواهند در هر شرایط اقتصادی به شناسایی عارضه های فروش خود دست یافته و به گسترش کسب و کارهای خود بپردازند تا بتوانند از هزینه های سربار و جنگهای فرسایشی بازاریابی دوری کنند.

 

تعریف ساده دیجیتال مارکتینگ؟

در ساده ترین تعریف دیجیتال مارکتینگ، پیشبرد فروش محصول یا برند از طریق یک یا چند نوع رسانه اینترنتی است. دیجیتال مارکتینگ به دلیل استفاده از کانال ها و متدهای برای تحلیل فرآیند کمپین بازاریابی و سنجش اثر بخشی فعالیت ها در لحظه، از بازاریابی سنتی متمایز شده است. بدون توجه به اندازه یک کسب و کار، اغلب آنها در حال استفاده از دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتالی) هستند. بازاریابی دیجیتالی ارزانترین روش برای دستیابی سریع و هدفمند به میلیون ها نفر مخاطب، در بازار هدف است. بازاریابان دیجیتالی، فرآیندهای بازاریابی شامل اینکه چه چیزهایی در حال دیده شدن هستند؟  برای چه مدت و چه بازه زمانی دیده می شوند؟ نرخ تبدیل فروش چگونه است؟ و چه محتوایی بازدهی بیشتری دارد؟  و ...  را مرتب بررسی می کنند.

شما هم دوست دارید بدانید دیجیتال مارکتینگ چیست؟ این مقاله را مطالعه نمائید

چرا دیجیتال مارکتینگ؟

مدل بازاریابی و تبلیغات دچار تغییرات زیادی شده است. شرکت های کوچک به واسطه ی فضای دیجیتال و اینترنت در حال رقابت با شرکت های بزرگ هستند. بازاریابی دیجیتالی یا Digital Marketing  بستر مناسبی جهت حضور خلاق و نوآور شرکت ها ایجاد کرده است. در این فضا شرکت ها (هلدینگ ، استارتاپ) به صورت عمده حضور داشته و رقابت می کنند. استفاده از بازاریابی آنلاین بیش از پیش مورد نیاز تمامی سازمان ها و شرکت هاست.

دیجیتال مارکتینگ امروزه در دستور کار همه شرکت ها قرار گرفته است و شرکت ها واحد هایی به نام دیجیتال مارکتینگ تشکیل داده اند و از ابزار های بازاریابی آنلاین استفاده می کنند. ابزار های بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مشتریان شرکت افزایش پیدا کنند و شرکت ها ارتباط بهتری با مخاطبانشان برقرار کنند. امروزه این ابزار های کاربردی باعث از بین رفتن تبلیغات سنتی شده و جایگزین مناسبی برای آن است.
مدیران باید بتوانند اول استراتژی های بازاریابی اینترنتی را تدوین، سپس اجرا و پیاده کنند. مهمترین بخش بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ آنالیز و کنترل کیفیت فرایندهاست. اگر این اعمال به درستی صورت گیرند قطعا شرکت ها با بازدهی مناسب تری روبرو خواهند شد.

اگر می خواهید از بازاریابی دیجیتالی یا آنلاین استفاده کنید می بایست یک سری مسائل مهم را در نظر گرفته و زیرساخت های آن را آماده کنید. محتوای سایت و تبلیغ شما باید به بهترین شکل نگارش شده باشد. از تصویر و Info graphics  و مدیا در سایت خود استفاده کنید.  SEOوب سایت شما باید در حد معمولی یا خوب باشد تا بتوانید در جست و جو کاربران معرفی شوید. وب سایت شرکت شما باید قالب و ابزارهای لازم را داشته باشد. وب سایت شما باید گویا و کامل باشد و مشتری را راهنمایی کند. اگر نرم افزار موبایل یا اپلیکیشن دارید باید به بهترین شکل طراحی شده باشد. راه های برقراری ارتباط با شرکت را ساده کنید. در تبلیغات علاوه بر اطلاع رسانی برای خرید یا فراخوان، از محتوای مفید هم استفاده کنید. اگر از ایمیل مارکتینگ استفاده می کنید باید بدانید که از چه راه هایی و چگونه با مخاطبتان در ارتباط باشید به صورتی که آن را آزار ندهید.

چرا دیجیتال مارکتینگ بیاموزیم؟

از آنجایی که امروز دنیای مجازی با دنیای واقعی انسانها گره خورده است، دیجیتال مارکتینگ یا  بازاریابی آنلاین مفهومی الزامی در کسب و کار است. امروزه بستر اینترنت، اپلیکیشن موبایل و دیگر رسانه‌­های دیجیتالی، مکان مناسبی برای ویترین خلاقانه کسب و کارها هستند. دیجیتال مارکتینگ باعث می شود که مخاطب شما افزایش پیدا کند و شما به بهینه ارتباط با مخاطب خود دست یابید. با آموزش دیجیتال مارکتینگ مزایای ذیل برای کسب و کار ما حاصل می شود:


سرعت در انتشار پیام ارزشی شما

تغییر سریع و آسان محتوا (محتوا نویسی حرفه ای)

گستردگی فضای تبلیغات و ارتباط با بازار هدف

سنجش و آنالیز عملکرد

زود بازده بودن نسبت به تبلیغات سنتی

قابلیت برقراری ارتباط مستقیم با مشتری

کاهش هزینه های تبلیغات

ایجاد مزیت رقابتی و وفادارسازی مشتریان

دیجیتال مارکتینگ برای چه کسانی مناسب است؟

دیجیتال مارکتینگ برای هر کسب و کاری که بخواهد شناخته شود، انتخاب شود و در مسیر موفقیت قدم بردارد، مناسب است.  بر همین اساس تمامی سرفصلهایی که در این دوره طراحی شده است، توسط اساتید مجرب با سالها سابقه تدریس و آموزش و راه اندازی پروژه های موفق دنیای دیجیتال، با نگاه عملیاتی و کاربردی است. ما قاطعانه عنوان می نماییم شرکت کنندگان بعد از این دوره می توانند به عنوان یک متخصص در سرفصلها و مدلهای بازاریابی دیجیتالی که تدریس میگردد، فعالیت نمایند.

این سرفصلها با استفاده از عوامل تاثیر گذار بر کسب و کارها در دنیای دیجیتال، عوامل اثر گذار برای موتورهای جستجو و و ابزارهای کاربردی است و می تواند به شما در ایجاد مزیت رقابتی و برتری نسبت به رقبایتان کمک نماید. همچنین جایگاه شما و برند تان را در ذهن مشتریان شما ارتقا بخشیده و شما بتوانید با به کار بردن تاکتیکها و تکنیکهای این دوره مشتریان جدیدی را برای کسب وکار خود ایجاد نمایید و درآمدتان را افزایش دهید. بر همین اساس محتوی و زمان بندی دوره به صورت هر بخش به صورت جدول زیر می باشد:

سرفصل محتوا جزئیات محورهای آموزش مدت زمان آموزش - ساعت
آنالیز رفتار مصرف کننده استفاده از ابزارهای Google trends
استفاده صحیح از Forums
به دست آوردن کلمات کلیدی ابزار و اسرار
2
بهینه سازی طراحی و کد نویسی وب سایت تعریف متا تگ های کلیدی
تعریف متا تگ های پیشرفته
قالب بندی و پیکر بندی مناسب سایت
ابزارهای حرفه ای بررسی سایت
2
تدوین استراتژی های بازاریابی دیجیتالی مدل MOM
به دست آوردن KPI
2
استراتژی تولید محتوا انواع محتوای دیجیتال
بررسی نقش کلمات کلیدی
نحوه محتوا نویسی و تبلیغ نویسی در وب
چگونگی قراردادن تگ ها و برچسب ها و ...
طراحی محتوا (خلق عنوان، دیزاین و نوع نگارش)
زمان بندی و ارسال محتوا
5
SEO ضرورت سئو
مفاهیم موتورهای جستجو
مفاهیم اساسی لینک بیلدینگ
آشنایی با ابزارهای حرفه ای لینک سازی
شناسایی روشهای لینک سازی رقبا
حرفه ای شدن در استفاده از ابزار Google webmaster
11
طراحی کمپینهای بازاریابی طراحی بر اساس عوامل موثر بر رفتار خرید مصرف کننده
بررسی Google AdWords
موبایل مارکتینگ
ویدئو مارکتینگ
شبکه های اجتماعی
4
طراحی کمپینهای برندینگ مفاهیم برندینگ
محتوا نویسی و سناریو نویسی برندینگ
بررسی نمودار CVL
دیزاین و طراحی محتوای ارزشی برندینگ در فضای دیجیتال
بررسی تک تک ترندهای شبکه های اجتماعی و نحوه حضور در آن ها
4

شرکت کنندگان در دوره آموزشی دیجیتال مارکتینگ، چه چیزی به دست می آورند:

 • فراگیری اصول پایه و تخصصی بازاریابی دیجیتالی
 • متخصص شدن در تولید محتوای ارزشی بازاریابی و برندینگ
 • متخصص شدن در بهینه سازی موتورهای جستجو
 • به علت دانش و رموزی که در این کار می آموزند شرکت کنندگان می توانند از هزینه های سربار وبرون سپاری این امر در سازمان جلوگیری نمایند و در نهایت از اجرای با کیفیت خویش اطمینان حاصل نمایند
 • افزایش توان دانشی و علمی (المان ها و عوامل افزایش فروش دیجیتال) بر اساس جدیدترین متد بازاریابی عصبی
 • متخصص شدن در امر بهینه سازی سایت
 • اخذ دانش کامل در بازاریابی دیجیتالی و چگونگی طراحی تا اجرای کامل کمپین بازاریابی دیجیتالی
 • تبدیل شدن به یکی از حرفه ای ترین محتوانویس های بازاریابی و برندینگ.

 

توضیحات برگزاری دوره
مشخصات دوره زمان شروع دوره هزینه دوره وضعیت
دوره خصوصی
نوبت صبح 8 الی 13
11 آذر ماه یک میلیون و چهار صد و هشتاد و پنج هزار تومان ظرفیت تکمیل
دوره خصوصی
نوبت بعد از ظهر 14 الی 19
24 آذر ماه یک میلیون و چهار صد و هشتاد و پنج هزار تومان ظرفیت تکمیل
دوره خصوصی
نوبت صبح 8 الی 13
6 دی ماه یک میلیون و چهار صد و هشتاد و پنج هزار تومان در حال ثبت نام

نکات اساسی:

 • مدت زمان کل دوره خصوصی 40 ساعت به صورت 8 جلسه، 5 ساعتی میباشد و در روزهای پنج شنبه از ساعت 8 الی 13 برگذار می گردد.
 • محل برگذاری دوره خصوصی : میدان فاطمی، خیابان فلسطین شمالی، بعد از زردتشت، کوچه برادران شهید غفاری، پلاک 2 خانه صنعت، معدن و تجارت ایران
 • بعد از پایان دوره، به دانش پژوهان مدرک معتبر بین المللی از TUV آلمان اعطا می گردد که قابلیت ترجمه رسمی را دارد و مورد تایید شرکت های خصوصی و دولتی است. و این مدارک دارای کد پیگیری و REGISTRATION  می باشد.
 • پس از پایان دوره، تمامی دانشجویان شرکت کننده می توانند به مدت 3 ساعت به صورت رایگان و با هماهنگی با اساتید دوره برای انجام کارهای عملیاتی مشاوره دریافت نمایند.
 • دوره دیجیتال مارکتینگ پیش نیاز تحصیلی، دانش برنامه نویسی و دانش تخصصی فناوری اطلاعات ندارد.
 • فیش واریزی را از طریق تلگرام یا واتس آپ به شماره: 09331945698 ارسال نمایید
 • فیلم و محتواهای آموزشی جلسات در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

اساتید دوره:

دکتر محمدحسین مهریزدان

دکتر محمدحسین مهریزدان

مشاور ارشد بازاریابی و طراح کمپین های بازاریابی ، استاد مدیریت صنعتی ایران و عضو انجمن مذاکره کنندگان حرفه ای دنیا

دکتر سینا تقی زاده

دکتر سینا تقی زاده

سفیر اقتصادی ایران در سازمان تجارت جهانی، پدید آورنده علم بازاریابی عصب پایه در تجارت الکترونیکفرم ارسال اطلاعات

نام و نام خانوادگی *
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را وارد نمائید

نام شرکت یا سازمان
لطفاً نام شرکت و یا سازمان خود را وارد نمائید

شماره تماس *
لطفاً شماره تماس خود را وارد نمائید

ایمیل *
لطفاً ایمیل خود را وارد نمائید

انتخاب نوبت ثبت نام *
لطفاً نوبت ثبت نام خود را انتخاب نمائید

کد ملی *
لطفاً کد ملی خود را وارد نمائید

آپلود تصویر کارت ملی *
لطفاً تصویر کارت ملی خود را آپلود نمائید

کد امنیتی *
کد امنیتی
بازآوری لطفاً کد امنیتی را به درستی وارد نمائید

برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاوران ما مشتاقانه منتظر تماس شما هستند

1 1 1 1 1